www.yasaka.cz

elektronický obchod

Přeskočit na: navigace, obsah

Navigace

 

Letni soustředění v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem 2024


Aktualizace k 10.6.2024

Letní soustředění 2024 v HLUKU a v BYSTŘICI POD HOSTÝNEM

Pořadatelé:

Karel Karásek – bývalý reprezentant ČR,hrající trenér extraligového klubu TJ Ostrava KST, reprezentační trenér juniorů

Tomáš Janásek – bývalý reprezentant ČR,hráč 3.bundesligy ASV Velbert

Další trenéři: Tamara Tomanová,Radek Beneš,Nikita Petrovová,Mar­tin Rehák

Věk: 6 – 100 let

Termíny:

Pondělí 8.7. – pátek 12.7. ( Hluk ) 6 volných míst

Pondělí 22.7. – pátek 26.7. ( Hluk ) 8 volných míst

Pondělí 29.7. – pátek 2.8. ( Hluk ) 5 volných míst

Pondělí 5.8. – pátek 9.8. (Hluk ) 17 volných míst

Pondělí 12.8. – pátek 16.8. ( Bystřice pod Hostýnem ) 16 volných míst

Pondělí 19.8. – pátek 23.8. ( Hluk ) 8 volných míst

Pondělí 26.8. – pátek 30.8. ( Bystřice pod Hostýnem ) 18 volných míst

Možnost ubytování od neděle jen na vyžádání u pořadatelů.

Informace o místě soustředění:

Hluk- Boršická ul.,velká Sportovní hala,která byla v zrekonstruo­vána:http://ww­w.sporthluk.uh­.cz/?… ,ubytování http://www.spor­thluk.uh.cz/?… je nad halou ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s připojením na internet nebo v penzionu v Hluku:http://ww­w.pizzerie-bowling.cz/ , stravování http://www.spor­thluk.uh.cz/?… probíhá přímo v hale v restauraci.

Bystřice pod Hostýnem – Fryčajová ulice,velká Sportovní hala,ubytování https://www.tjbys­trice.cz/ubyto­vani/ je 10 minut pěšky od haly,stravování v restauraci Sport bar U Černocha https://www.me­nicka.cz/…ernocha­.html 5 minut od haly.

Základní cena: 7300,– ( možnost zaplacení i v eurech na konto na Slovensku ) zahrnuje ubytování, plnou penzi,třífázový trénink,hru s robotem,vyz­koušení různých druhů potahů, závěrečný turnaj o ceny a další sportovní vyžití

Cena „na dojezd“ bez ubytování a bez stravy 3500,–

Cena v penzionu v dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí /osoba 8100,–

Cena v penzionu v jednolůžkovém pokoji s plnou penzí /osoba 8700,–

Cena soustředění v penzionu v Bystřici pod Hostýnem na vyžádání.

Informace a přihlášky: tel.+ 420 608 70 82 88, tel.+ 420 724 09 01 18, karel.ka@atlas.cz

Začátek turnusu je v vždy v pondělí 28.3. v 9,30 a ukončení je v pátek okolo 12,00.

Je možnost se přihlásit také na jednotlivé dny při nenaplněné kapacitě turnusu nebo jen na „dojezd“ na jednotlivé dny při nenaplněné kapacitě turnusu a to během měsíce ČERVNA ( cena bude oznámena na základě požadavků účastníka ).

Nabízíme možnost individuální tréninku za poplatek v čase po dohodě s trenéry.


Termíny 2023:

17–21.7. Hluk ( UKONČENO )

Tohoto termínu se zúčastnilo 45 hráčů a hráček z ČR a ze Slovenska.Vítězem turnaje se stal Daniel Brenessel,druhý skončil Vinca Špinar,třetí skončil Rost'a Špinar.Čyřhru ovládla dvojice Brenessel -Jelínek.


  24–28.7. Hluk UKONČENO

Tohoto termínu se zúčastnilo 30 hráčů a hráček z ČR a ze Slovenska.Vítězem turnaje se stal Vítek Dvořák,druhá skončila Věrka Jarmillo,třetí skončil Zoltán Rajko.Čyřhru ovládla dvojice Zoltán Rajko a Marek Rajko.


  31.7.-4.8. Hluk UKONČENO

Tohoto termínu se zúčastnilo 53 hráčů a hráček z ČR ze Slovenska,Německa a Polska.Vítězem turnaje se stal Filip Kollárik,druhý skončil Jožo Pisarčík,třetí skončil Milan Jurkovič.Čyřhru ovládla dvojice Kollárik – Jurkovič.

  7–11.8. Hluk UKONČENO

Tohoto termínu se zúčastnilo 37 hráčů a hráček z ČR ze Slovenska.Vítězem turnaje se stal Jirka Holubec,druhý skončil Pavel Hejduk,třetí skončila Monika Sobotíková.Čyřhru ovládla dvojice Holubec-Kabelík.

  14–18.8. Bystřice pod Hostýnem UKONČENO

Tohoto termínu se zúčastnilo 25 hráčů a hráček z ČR, ze Slovenska a ze Slovinska.Vítězem turnaje se stal Petr Semrád,druhý skončil Vojta Ševčík, ,třetí skončil Michal Horčica.Čyřhru ovládla dvojice Horčica Rost'a a Horčica Michal.


  21–25.8. Hluk UKONČENO

Tohoto termínu se zúčastnilo 66 hráčů a hráček z ČR A ze Slovenska.Vítězem turnaje se stal Miloš Soukup,druhý skončil Petr Městka, ,třetí skončil Petr Korbel.Čyřhru ovládla dvojice Městka-Kubát.   28.8.-1.9. Bystřice pod Hostýnem UKONČENO

Tohoto termínu se zúčastnilo 22 hráčů a hráček z ČR,ze Slovenska a Francie.Vítězem turnaje se stal Daniel Drozd,druhý skončil Tomáš Čejna, ,třetí skončil Radek Strojek.Čyřhru ovládla dvojice Čejna – Strojek.


Základní cena:

Hluk: 7150,–,–/osoba

Bystřice pod Hostýnem: 7150,–/osoba

( možnost zaplacení i v eurech na konto na Slovensku ) zahrnuje ubytování, plnou penzi,třífázový trénink,hru s robotem,vyz­koušení různých druhů potahů, závěrečný turnaj o ceny a další sportovní vyžití

Cena bez ubytování a bez stravy (na dojezd ):

Hluk: 3450,–/osoba

Bystřice pod Hostýnem: 3450,–/osoba

Ceny turnusu s ubytováním v penzionu naleznete na plakátu v horní části stránky ( bude dodáno )

Přihlášení na jednotlivé dny je možno uskutečnit po konzultaci s pořadateli soustředění v měsíci červnu.

Informace o místě soustředění:

Hluk – Boršická ul.,velká Sportovní hala,která byla zrekonstruová­na:http://www­.sporthluk.uh­.cz/?… ,ubytování http://www.spor­thluk.uh.cz/?… je nad halou ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s připojením na internet nebo v penzionu v Hluku:http://ww­w.pizzerie-bowling.cz/, stravování http://www.spor­thluk.uh.cz/?… probíhá přímo v hale v restauraci,po domluvě účastníků je možnost navštívit vinný sklípek,nedaleko od haly se nachází krásný bazén s kurty na tenis a beachvolejbal http://www.spor­thluk.uh.cz/?…

Bystřice pod Hostýnem – v nově rekonstruované ubytovně https://www.tjbys­trice.cz/ubyto­vani/ nebo v http://www.pen­zionrondo.cz/ ,stravovat se budeme v restauraci U Černocha,nedaleko od haly se nachází koupaliště http://www.vychod­ni-morava.cz/sluz­ba/2831 nebo v nově krásně opravené ubytovně 15 minut pěšky od haly https://www.tjbys­trice.cz/ubyto­vani/, možnost navštívení poutního místa Hostýn http://www.vychod­ni-morava.cz/cil/972

Informace a přihlášky: tel.+ 420 608 70 82 88, tel.+ 420 724 09 01 18, karel.ka@atlas.cz

Nabízíme možnost individuální tréninku za poplatek v čase po dohodě s trenéry.

Sraz pro účasníky turnusů je vždy v pondělí v 9,30 a ukončení vždy v pátek okolo 13,00 obědem.

V Hluku je možnost se ubytovat o den dopředu za poplatek.

Storno poplatky:

  1. storno soustředění provedené 14 a více dnů před nástupem na turnus – 20% z objednané ceny.
  2. storno soustředění provedené 13 – 8 dnů před nástupem na na turnus – 50% z objednané ceny.
  3. storno soustředění 7 a méně dnů před nástupem nebo v den nástupu turnusu – 100% z objednané ceny.

2022

Termíny:

4.7. – 8.7. Bystřice pod Hostýnem ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 8 hráčů a hráček z České republiky. Závěrečný turnaj vyhrál Karel Zeman, druhý skončil Radim Strojek a třetí Martin Šmajzr. Turnaj čtyřher vyhrála dvojice K.Zeman s F.Jandou.

11.7. – 15.7. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 21 hráčů a hráček z České republiky a Slovenska. Závěrečný turnaj vyhrál Adam Pokorný, druhý skončil Tomáš Petrek a třetí Šimon Steigel. Turnaj čtyřher vyhrála dvojice T.Petrek a Š.Steigel.

18.7. – 22.7. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 22 hráčů a hráček z České republiky a Slovenska. Závěrečný turnaj vyhrála Lenka Glucková, druhý skončil Rosťa Špinar a třetí Jakub Kolář. Turnaj čtyřher vyhrály sestry Gluckovy.

25.7. – 29.7. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 48 hráčů a hráček z České republiky a Slovenska. Závěrečný turnaj vyhrál Peter Stano, druhý skončil Filip Kollárik a třetí skončil Tomáš Kulhánek. Turnaj čtyřher vyhrála dvojice T.Kulhánek a R.Kollár.

1.8. – 5.8. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 41 hráčů a hráček z České republiky,Slo­venska,Slovin­ska a Německa. Závěrečný turnaj vyhrála Lucie Dzurová, druhý skončil Hynek Nespěšný a třetí skončil Michal Švento Turnaj čtyřher vyhrála dvojice H.Nespěšný a P.Bartoň.

8.8. – 12.8. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 35 hráčů a hráček z České republiky,Slovenska a Slovinska.Závěrečný turnaj vyhrála Karolína Strnadová, druhý skončil Petr Korbel a třetí skončil Petr Semrád Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Korbel – Čákorová.

15.8. – 19.8. Bystřice pod Hostýnem ( UKONČENO)

Turnusu se zúčastnilo 25 hráčů a hráček z České republiky.Závěrečný turnaj vyhrála Jakub Andrš, druhý skončil Vojta Fojtík a třetí skončil František Černý. Turnaj čtyřher vyhrála dvojice P.Duda – T.Rašner.

22.8. – 26.8 Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 51 hráčů a hráček z České republiky a Slovenska. Závěrečný turnaj vyhrál Tibor Kollar, druhá skončila Karolína Strnadová a třetí skončil Matoš Pivovarčík. Turnaj čtyřher vyhrála dvojice K.Strnadová a R.Kollár.

Fotky ze soustředění naleznete na facebooku ve skupině nebo na stránkách o soustředění

Tričko s logem soustředění ( cena 390,– )si může objednat s dodáním přímo na soustředění na karel.ka@atlas.cz nebo na dobírku na info@pincesobchod­.cz

TERMÍNY LETNÍCH SOUSTŘEDĚNÍ 2021 V HLUKU A V BYSTŘICI POD HOSTÝNEM:

Pořadatelé:

Karel Karásek – bývalý reprezentant ČR,hrající trenér extraligového klubu TJ Ostrava KST

Tomáš Janásek – bývalý reprezentant ČR,hráč 3.bundesligy ASV Velbert

Další trenéři: J.Plachta,P.Klos,A­.Sviták,T.Toma­nová,F.Vybíral,J­.Braun,E.Labo­šová,H.Horníko­vá + zbytek trenérů bude oznámen později.

Věk: 6 – 100 let

1.turnus: 5.7–9.7. Bystřice pod Hostýnem ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 19 hráčů a hráček ze Slovenska a ČR.Záverečný turnaj vyhrál Lukáš Grygar,druhý skončil Štěpán Kyselý a třetí Zdeněk Vilímek.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Vilímek – Kyselý.


2.turnus: 11.7.-16.7. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 27 hráčů a hráček ze Slovenska a ČR.Závěrečný turnaj vyhrál Jonáš Rak,druhý skončil Daniel Brenessel a třetí Rostˇa Horčica.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Rak – Brenessel.


3.turnus: 19.7.-23.7. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 42 hráčů a hráček ze Slovenska,Německa a ČR.Závěrečný turnaj vyhrál Lkáš Sepeši,druhý skončil Jarolav Júza a třetí skončila Nina Nemethova.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Robo Olejník a Jarda Jůza.


4.turnus: 25.7.-30.7. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 52 hráčů a hráček ze Slovenska a ČR.Závěrečný turnaj vyhrál Jozef Mitrík,druhý byl Jan Lisztwan a třetí skončil Petr Semrád.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Chaloupka – Lisztwan

5.turnus: 1.8.-6.8. Hluk ( UKONČENO ) Turnusu se zúčastnilo 52 hráčů a hráček ze Slovenska,Polska a ČR.Závěrečný turnaj vyhrál Dan Vitásek,druhý byl Hynek Nespěšný a třetí skončil Jirka Holubec.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice T.Kaluža – M.Schwarz


6.turnus: 8.8.-13.8. Bystřice pod Hostýnem ( ZRUŠENO )

7.turnus: 9.8.-13.8. Hluk ( ZRUŠENO ) -

8.turnus: 16.8.-20.8. Hluk ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 60 hráčů a hráček ze Slovenska,Slovinska a ČR.Závěrečný turnaj vyhrál Petr Semrád,druhý byl František Bohunčák a třetí skončila Andrea Hnojská.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Hnojská – Matoušová.

9.turnus: 23.8.-27.8. Bystřice pod Hostýnem ( UKONČENO )

Turnusu se zúčastnilo 15 hráčů Z ČR.Závěrečný turnaj vyhrál lUKÁŠ Grygar,druhý skončil David Ponížil a Vojtěch Fojtík.Turnaj čtyřher vyhrála dvojice Grygar-Boháč.

Základní cena: 5650,–/osoba ( možnost zaplacení i v eurech na konto na Slovensku ) zahrnuje ubytování, plnou penzi,třífázový trénink,hru s robotem,vyz­koušení různých druhů potahů, závěrečný turnaj o ceny a další sportovní vyžití

Cena za zkrácený turnus: 5450,–/osoba

Cena: 2900,–/osoba ( bez ubytování a bez stravy )

Ceny turnusu s ubytováním v penzionu naleznete na plakátu v horní části stránky

Přihlášení na jednotlivé dny je možno uskutečnit po konzultaci s pořadateli soustředění.

Informace o místě soustředění:

Hluk – Boršická ul.,velká Sportovní hala,která byla zrekonstruová­na:http://www­.sporthluk.uh­.cz/?… ,ubytování http://www.spor­thluk.uh.cz/?… je nad halou ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s připojením na internet nebo v penzionu v Hluku:http://ww­w.pizzerie-bowling.cz/, stravování http://www.spor­thluk.uh.cz/?… probíhá přímo v hale v restauraci,po domluvě účastníků je možnost navštívit vinný sklípek,nedaleko od haly se nachází krásný bazén s kurty na tenis a beachvolejbal http://www.spor­thluk.uh.cz/?…

Bystřice pod Hostýnem – Fryčajova ul,velká krásná moderní sportovní hala Sušil http://www.vychod­ni-morava.cz/sluz­ba/2842 ,ubytování s internetem a stravování se nachází 7 minut pěšky od haly http://www.ssno­.cz/…avovani.as­px nebo ubytování v penzionu 10 minut pěšky od haly http://www.pen­zionrondo.cz/ ,nedaleko od haly se nachází koupaliště http://www.vychod­ni-morava.cz/sluz­ba/2831 ,možnost navštívení poutního místa Hostýn http://www.vychod­ni-morava.cz/cil/972

Informace a přihlášky: tel.+ 420 608 70 82 88, tel.+ 420 724 09 01 18, karel.ka@atlas.cz

Nabízíme možnost individuální tréninku za poplatek v čase po dohodě s trenéry.

Sraz pro účasníky zkrácených turnusů je vždy v 9,30 a pro klasické turnusy v 18,00.

Storno poplatky:

  1. storno soustředění provedené 14 a více dnů před nástupem na turnus – 20% z objednané ceny.
  2. storno soustředění provedené 13 – 8 dnů před nástupem na na turnus – 50% z objednané ceny.
  3. storno soustředění 7 a méně dnů před nástupem nebo v den nástupu turnusu – 100% z objednané ceny.

Letní soustředění 2020:

1.turnus od 6 do 10.7. (Bystřice pod Hostýnem) – UKONČENO

V Bystřici pod Hostýnem se uskutečníl 1.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 26 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládl Dan Vitásek,který ve finále porazil Luboše Kletenského,třetí místo obsadil Karolína Strnadová.Čtyřhru vyhrála dvojice P.Semrád – K.Strnadová.


2.turnus od 13.7.-17.7. (Hluk) – UKONČENO

V Hluku se uskutečníl 2.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 32 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládl Dan Vitásek,který ve finále porazil R.Kopečného,třetí místo obsadil Tomáš Petrek.Čtyřhru vyhrála dvojice Šteigl- Petrek.


3.turnus od 20.7.-24.7. (Hluk) – ZRUŠENO


4.turnus od 26.7.-31.7. (Hluk) – UKONČENO

V Hluku se uskutečníl 4.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 50 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládlI hráči ze Slovenska.První skončil Jozef Pilarčík,který ve finále porazil Filipa Kollárika,třetí se umístil Filip Martiaka. Čtyřhru vyhrála dvojice Mahuliak – Kollárik.


5.turnus od 2.8.-8.8. (Hluk) – UKONČENO

V Hluku se uskutečníl 5.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 49 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Závěrečný turnaj ovládl Jonáš Rak,který ve finále porazil Martina Reháka,třetí skončil Daniel Vitásek.Čtyřhru vyhrála dvojice Rak – Vitásek.


6.turnus od 9.8.-14.8. (Hluk) UKUNČENO

V Hluku se uskutečníl 6.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 46 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Závěrečný turnaj ovládA Henrieta Horníková,který ve finále porazila Ríšu Strnada,třetí skončil Jirka Holubec.Čtyřhru vyhrála dvojice Valkár – Horníková.


7.turnus od 17.8.-21.8. (Hluk) UKONČENO

V Hluku se uskutečníl 7.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 54 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Závěrečný turnaj ovládl Petr Semrád,který ve finále porazil Juraje Mikuše,třetí skončila Andrea Hnojská.Čtyřhru vyhrála dvojice Kubát – Korbel


8.turnus od 23.8–28.8. ( Bystřice pod Hostýnem) UKONČENO

V Bystřici pod Hostýnem se uskutečníl 8.turnus Letního soustředění 2020.Turnusu se zúčastnilo 26 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládl Tibor Bujňák,,který ve finále porazil Jrdu Pospíšila,třetí místo obsadil Jukub Andrš.Čtyřhru vyhrála dvojice Pospíšil – Trousil.

_____________­________________________­____________________

V Hluku 2019 se za šest turnusů vystřídalo celkem 294 hráčů a hráček.V Bystřici pod Hostýnem 2019 se za dva turnusy vystřídalo celkem 68 účastníků.Celkem se všech turnusů zúčastnilo rekordních 362 hráčů a hráček ze Slovenska, Francie,Švýcar­ska,Polska a České republiky!!!

Výsledky turnajů letních turnusů 2019:

8–12.7. Hluk ( zkrácený termín ), UKONČENO

V Hluku se uskutečnil 1.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 41 hráčů a hráček ze Slovenska, Polska a České republiky.Vítězem závěrečného turnaje se stal Juraj Petrlík ze Slovenska,druhý skončil Tibor Bujňák ze Slovenska a třetí byl Roman Glück z České republiky.Čtyřhru vyhrála dvojice Tibor Bujňák a Jakub Stecyszyn.


15–19.7. Hluk ( zkrácený termín ), UKONČENO

V Hluku se uskutečnil 2.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 21 hráčů a hráček ze Slovenska, Polska,Švýcarska a České republiky.Vítězem závěrečného turnaje se stal Pavol Kokavec ze Slovenska ze Slovenska,druhý skončil Adam Balvar z České repebliky ze Slovenska a třetí byl Tomáš Petrek z České republiky.


21–26.7. Hluk UKONČENO

V Hluku se uskutečnil 3.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 57 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Vítězem závěrečného turnaje se stal Zoltan Rajko ze Slovenska,druhý skončil Roman Kopečný z České repebliky a třetí byl Jan Ondráček z České republiky.Čtyřhru vyhráli Nina Darovcová s Tomášem Voříškem.


28.7.-2.8. Hluk UKONČENO

V Hluku se uskutečnil 4.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 54 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Vítězem závěrečného turnaje se stal Jaroslav Jůza st. z České republiky, druhý skončil Kamil Musiol z České republiky a třetí byl David Musil z České republiky.Čtyřhru vyhráli Jůza st a Jůza ml.


4–9.8. Hluk UKONČENO

V Hluku se uskutečníl 5.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 60 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládl Adam Štalzer,který ve finále porazil Radima Morávka,třetí místo obsadil Vítek Kadlec před čtvrtou Janou Vašendovou.Čtyřhru vyhrála dvojice Morávek-Kadlec.


11–16.8. Bystřice pod Hostýnem, UKONČENO

V Bystřici pod Hostýnem se uskutečnil 6.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 38 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Vítězem závěrečného turnaje se stal Ondřej Mezera z České republiky, druhý skončil Jiří Holubec z České republiky a třetí byl Tomáš Kabelík z České republiky.Čtyřhru vyhrála dvojice Kabelík-Holubec


19–23.8. Hluku UKONČENO

V Hluku se uskutečníl 7.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 61 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládl Jaroslav Jůza ml.,který ve finále porazil Romana Jančigu,třetí místo obsadil Petr Semrád.Čtyřhru vyhrála dvojice Horníková-Valkár


25–30.8. Bystřice pod Hostýnem, UKONČENO

V Bystřici pod HOstýnem se uskutečníl 8.turnus Letního soustředění 2019.Turnusu se zúčastnilo 30 hráčů a hráček ze Slovenska a České republiky.Turnaj ovládl Martin Blažek,který ve finále porazil Richarda Strnada,třetí místo obsadil David Malík.Čtyřhru vyhrála dvojice Blažek-Strnad.


V Hluku 2018 se za šest turnusů vystřídalo celkem 253 hráčů a hráček.V Bystřici pod Hostýnem 2018 se za dva turnusy vystřídalo celkem 61 účastníků.Celkem se všech turnusů zúčastnilo 314 hráčů a hráček ze Slovenska, Francie,Polska a České republiky!!!


V Hluku 2017 se za pět turnusů vystřídalo celkem 282 hráčů a hráček.V Bystřici pod Hostýnem 2017 se za dva turnusy vystřídalo celkem 73 účastníků.Celkem se všech turnusů zúčastnilo 355 hráčů a hráček ze Slovenska, Francie,Polska, Rakouska a České republiky!!!


Rozhovory,články a recenze na téma soustředění:

http://www.pin­ces.cz/…pod-hostynem

http://ikrk.wz­.cz/…pod-hostynem

http://www.fu­cek.cz/clanek­.php?…

http://www.fu­cek.cz/clanek­.php?…

Tady nás najdete taky:

https://www.fa­cebook.com/…mStol­niTenis

Fotogalerii z roku 2016 naleznete na http://www.pin­ces.cz/…em-hluk-2016

Mediálními partnery soustředění jsou webové portály www.pinces.cz , www.pinces.sk , www.pingpong.com­.pl


Tady nás najdete taky:

https://www.fa­cebook.com/…mStol­niTenis


Fotky a video z Letního soustředění 2012 v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem najdete zde:

http://www.uloz­.to/…eni-hluk-zip

http://youtu.be/KPZQXtqB­Kv4 nebo na http://milosva­losek.rajce.id­nes.cz/…uk_22­.7.2012

Sestřih z turnaje O demižo'n slivovice z roku 2010 a upoutávku na soustředění najdete na internetové televizi na webové stránce www.stolnitenis­.cz

Recenzi na soustředění najdete zde http://ikrk.wz­.cz/…pod-hostynem nebo na http://www.fa­cebook.com/to­pic.php?…

UPOZORNĚNÍ!!!

Ve spolupráci se skupinou Metropolis a jejich kytarystou J.Cimbalou ze Slovenska a textařem skupiny Elán a Team Miro Jurikem, který je pravidelným účastníkem soustředění, byla nahrána a nazpívána písnička s názvem „BYSTŘICE“, kterou si můžete poslechnout zde http://www.bys­trice.ic.cz/in­dex.php?…
Tato píseň se stala obrovským hitem soustředění a zábav v okolí Bystřice pod Hostýnem.

TOP produkty

Shinning Dragon Shinning Dragon
960.00 Kč


960.00 Kč
 
Rising Dragon Rising Dragon
960.00 Kč


960.00 Kč
 
Elfrark Elfrark
790.00 Kč


790.00 Kč
 
Rakza X Soft Rakza X Soft
960.00 Kč


960.00 Kč
 
Tričko Atlantis Tričko Atlantis
788.00 Kč


690.00 Kč
 
Síťka Swift Síťka Swift
1040.00 Kč


900.00 Kč
 
Extra 3D Extra 3D
850.00 Kč


850.00 Kč
 
Ma Lin Carbon Ma Lin Carbon
1240.00 Kč


1240.00 Kč
 
Rakza X Rakza X
960.00 Kč


960.00 Kč
 
Mark V HPS Soft Mark V HPS Soft
890.00 Kč


890.00 Kč
 
Mark V HPS Mark V HPS
890.00 Kč


890.00 Kč
 
Rakza 7 Rakza 7
870.00 Kč


870.00 Kč
 
Valmo Valmo
995.00 Kč


995.00 Kč
 
Rakza 7 Soft Rakza 7 Soft
870.00 Kč


870.00 Kč
 
Mark V XS Mark V XS
740.00 Kč


740.00 Kč
 
Mark V Mark V
660.00 Kč


660.00 Kč